Raamleping lähtub ühiskonnas ja tehnoloogiasektoris toimunud muutustest – mehitamata lennundus on valdkond, mis on nii tööstuses kui ka logistikas omandamas suurt tähtsust ja vajab muu hulgas ka uut tüüpi oskustega spetsialiste.
"Eesti Lennuakadeemia on seadnud fookusvaldkonnaks mehitamata lennunduse ja selle toimimist võimaldava keskkonna arendamise ning kaasub mitmetesse riiklikult ja ka Euroopa tasemel olulistesse projektidesse. Koostöö Taltechiga on vältimatu. Lennundus ja lennunduskultuur kandub teistesse valdkondadesse ja meie roll on seda läbi koostöö teistesse valdkondadesse kanda," rõõmustas koostöö üle Eesti Lennuakadeemia arendusprorektor Maiken Kull.
„Mitmeid koostöökohti pakuvad meile ka arendusprojektid, sealhulgas läbi uute Inseneriakadeemia ja rakendusuuringute keskuse meetmete, samuti Euroopa Liidu koostööprojektide ja kosmoseprogrammi,“ lausus Tallinna Tehnikaülikooli professor Tauno Otto. „Loodame üheskoos olla efektiivsemad inseneride ja lennundusspetsialistide koolitusel, aga ka tehnikaerialade populariseerimisel.“
Tähtajatule lepingule kirjutasid alla Tallinna Tehnikaülikooli rektor Tiit Land ja Eesti Lennuakadeemia rektor Koit Kaskel.
Lennuakadeemia infokirjaga liitudes jagame sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu ja muu õppimisega seonduva kohta.
Liitumiseks täida allolev ankeet.
Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil. Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.