Koolituspäeva esimeses osas tutvustas koolitaja kvalitatiivse uurimisviisi olemust, valimi koostamist ja peamisi andmekogumise viise. Päeva teises osas oli fookuses intervjueerimine ja intervjuu küsimuste koostamine. Koolituse lõpetas praktikum kvalitatiivse uurimuse andmete analüüsimisest ning ühtlasi tehti ka kokkuvõtlik ülevaade kvalitatiivne uurimuse kvaliteedikriteeriumitest.
Kvalitatiivsetest uurimismeetoditest rääkis Liana Roos, kes on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia teadustegevuse koordinaator. Liana on olnud varasemalt Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainori lektor ja õppekava arendusjuht ning Haridus- ja Teadusministeeriumis täiskasvanuhariduse osakonna peaekspert. Tal on magistrikraad andragoogika erialal Tallinna Ülikoolist ja ta on praegu Tartu Ülikoolis haridusteaduste doktorant.
Kõik kolm TAL-tegevust toetavat koolitust olid suunatud lennuakadeemia töötajatele, kel on juba olnud TAL tegevustega lähedasemad või kaugemad suhted, ning ka neile, kes alles selles suunas plaane teevad. Lisaks ka neile, kes tegelevad üliõpilaste lõputööde juhendamisega.
Järgmine TAL-tegevusi toetav seminar leiab aset 18. veebruaril haridustehnoloogi kohvipausi raames ja keskendub info otsingule.
Täpsemat infot saab õppeprorektorilt Triinu Soomerelt.
Lennuakadeemia infokirjaga liitudes jagame sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu ja muu õppimisega seonduva kohta.
Liitumiseks täida allolev ankeet.
Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil. Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.