Värskelt valminud õppekava on valdkonnas ainulaadne, sest teoreetilises õppetöös kasutatakse Simio simulatsioonitarkvara, mis võimaldab ehedalt jäljendada lennundusettevõtete võtmeprotsesse. “Tarkvara kasutamine aitab koolitada välja spetsialiste, kes oskavad põhjaliku modelleerimise abil leida parimaid protsesse lennundusettevõtete toimimiseks,” ütles programmijuht Kristjan Roosipõld. Ta lisas, et õppekavas tehakse tihedat koostööd mitmete lennundusettevõtetega, et anda tudengile võimalikult lähedane kogemus nende toimimisest.
Üheks eelnimetatud koostööpartneriks on Tallinna lennujaam. Lennujaama kommertsjuhi Eero Pärgmäe sõnul on lennundus kiirelt muutuv ja pidevalt arenev valdkond, mis nii, nagu Tallinna linn ei saa kunagi valmis. “Viimased aasta aega on näidanud, kui oluline on oskus kiirelt reageerida, võimekus näha suurt pilti ning tunda süsteemi selleks, et pidevalt muutuvate oludega kohaneda ning seeläbi ettevõtte toimepidevus tagada,” lausus Pärgmäe. Ta leiab, et just seetõttu on oluline, et lisaks tänase personali pidevale koolitamisele on meil olemas järelkasv tulevikuspetsialistide näol, kes ei karda võtta riske ning langetada jätkusuutlikuse tagamise eesmärgil raskeid otsuseid.
Vastuvõtt kommertslennunduse juhtimise õppekavale avati 18. veebruaril ja avaldusi saab esitada 30. juunini 2021. Õppesse oodatakse kandideerima vähemalt keskharidusega nii Eesti kui välisriikide lennundushuvilisi, kellel on soov saada rahvusvahelise kvalifikatsiooniga spetsialistiks. Loe õppekavast lähemalt: https://lennuakadeemia.ee/admissions/camLennuakadeemia infokirjaga liitudes jagame sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu ja muu õppimisega seonduva kohta.
Liitumiseks täida allolev ankeet.
Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil. Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.